Nový cestovatel Cesty a expedice

 4,954 total views,  5 views today

Před mnoha lety jsem dostal jako dárek knihu Vzpomínky na budoucnost. Od té chvíle mám jediný cíl. Vidět a prozkoumat vše, o čem se v knize píše.

Na prvních výpravách mě doprovázelo pár blízkých přátel, postupem času se přidávali další. Přibývala také spousta nezodpovězených otázek. Je pravdou, co nás učí v hodinách dějepisu? Jakou technologií dokázali lidé postavit z težkých kamenných bloků pyramidy a dokonalá města? Kdy vzniklo první písmo a jaká kultura utvářela dnešní moderní Evropu?

Megalitické stavby na Maltě.

Historické otazníky

Že není s historií lidstva něco v pořádku vnímám nejenom já. Pyramidy v Gíze nepostavili egypťané, Teotihuacán vznikl mnohem dříve, než popisují odborné publikace. Paláce na Krétě vybudovali údajně Mínojci. Nikdo neví odkud přišli a jejich písmo nebylo rozluštěno. Megalitické stavby na Maltě a Gozu jsou podle historiků kultovní stavby, Může to být pravda, nebo je to jinak? Pyramidy v severní Itálii podle odborníků neexistují! Žádný archeolog nevzal krumpáč a neudělal jedinou vykopávku!

7.000 let staré sochy bohů v Srbsku.

Na ostrově Pag existuje trojúhelník vytlačený do kamene. Údajně se jedná o přirozenou erozi. Po celé Evropě existují stovky megalitických staveb orientovaných podle východu a západu Slunce. V Maďarsku vykopali kmeny stromů, které jsou údajně staré 8 miliónů let. Byli jsme u toho, mluvil jsem s místním geologem. V Česku i na Slovensku můžeme najít megalitcké stavby a monumenty. Odborníci tvrdí, že megality neexistují. To je zarážející přístup.

Megalit v Bosně vyzařuje pozitivní energii.

Energie místa

Starověká místa mají svou energii a moc. Nelze to fyzicky změřit žádným přístrojem. To vědce rozčiluje a pobuřuje. Přesto miliony lidí po celém světě tuto energii vnímají a dokážou ji využívat. Je s podivem, že se tato neměřitelná energie generuje u nejstarších staveb, pyramid, megalitů a mohyl.

První písmo najdete na Balkáně.

Písmo, kterému rozumíme

Mnohem podivnější je akademické mlžení kolem původu nejstaršího písma. Nejstarší známé písmo z oblasti opomíjené civilizace Vinča je datované do 6. tisíciletí př. n. l.. Bylo rozeznáno již asi 230 znaků. Znaky pocházejí z území dnešního Balkánu. Jaká to byla civilizace? O tom se v průvodcích nic nedočtete. Po Evropě pobíhali kmeny keltů a germánů, tvrdí moderní historie. To je pouze „politický“ výklad dějin.

Domnívám se, že dnes můžeme najít nové stopy a artefakty první evropské civilizace. Civilizace, která po tisíce let mluvila stejným jazykem, jazykem slovanským, kterému rozumíme i dnes.

Nepřehlédnutelné znaky a souvislosti nelze přehlédnout. Stačí se jen pozorně dívat. Pokud vás již nebaví ležet na pláži u moře, nebo popíjet předplacené drinky v hotelovém baru, tak se přidejte k nám.

Těšíme se na Vás

Jiří Matějka, vydavatel časopisu WM magazín


Nebaví vás ležet na přeplněné pláži a popíjet předplacené drinky? Pojeďte s námi. Nové cesty a expedice najdete zde. Pro informace a objednávky pište, nebo volejte: info@novycestovatel.cz, Tel: +420 777 770 609 (608)

Nebaví vás ležet na pláži a popíjet předplacené drinky? Chcete zažít víc? Pojeďte s námi.